بازي گروهي مافيا

پروژه های تحقيقاتی پژوهشی در سايت

به دليل درخواست های زيادی که دوستان و علاقه مندان به بازی مافيا از ما داشتند ، تصميم گرفتيم آموزش های پرايويت و منحصر به فردی که بازيکنان حرفه اي مافيا به دنبال آن هستند را در سايت قرار دهيم.
تاکيد ميکنم که آموزش های مربوط به بازی دانش محور مافيا اکثراً به صورت رايگان در اختيار همه علاقه مندان به اين بازی قرار ميگيرد و فقط مقالات و آموزش هايی که تيم پژوهشی ما سالها در گرداوری آنها زحمت کشيده اند به صورت فروشی عرضه ميشود.

پروژه مافيا - گادفادر

با افتخار اعلام ميکنيم که تنها تيمی هستيم که در ايران در زمينه مافيا به صورت پيگير و مستمر تحقيقات و پژوهش های گسترده اي انجام داده ايم و اين پژوهش ها نه فقط در زمينه اين بازی ، بلکه در زمينه زيرساخت های مورد نياز در اين بازی صورت گرفته است که شامل مباحث علمی روانشناسی اجتماعی ، تحليل رفتار ،جرم شناسی ، اصول مديريت جمعی و مباحث فرعی مربوطه ميباشد.

اين آموزش ها تحت عنوان 2 پروژه جداگانه به علاقه مندان عرضه ميشود.

VIP-Stamp
پروژه اول که به نام “ پروژه وی آی پی “ ميباشد ، شامل مقالات نوشتاری و گاهاً صوتی ميباشد که دربرگيرنده کليه مفاهيم مورد نياز در بازی مافيا ميباشد که يک بازيکن حرفه اي نيازمند فراگيری آنها را دارد.تلاش ميشود تنوع مباحث و موضوعاتی که در پروژه وی آی پی عرضه ميشود به حدی باشد که کاربران را در سطح بالای کيفی قرار دهد. کاربرانی که قصد استفاده از
مطالب پروژه وی آی پی را دارند بايد در سايت ثبت نام کرده و سپس اشتراک ماهيانه وی آی پی را خريد کنند.
مبلغ اين اشتراک 15000 تومان ماهيانه ميباشد.
special-offer-2
پروژه دوم ، تحت عنوان” پروژه گادفادر” عرضه ميشود . مطالب ذکر شده در اين پروژه حاصل چکيده سالها تجربه و مطالعه افرادی تحصيل کرده و پژوهشگر در زمينه پارامتر های کاربردی در زمينه بازی مافيا ميباشد.
آموزش های نآب و حرفه اي که در پروژه گادفادر عرضه ميشود نيازمند تسلط کامل بازيکنان به مفاهيم اوليه و مقدماتی در بازی مافيا ميباشد. مطالب ارائه شده در اين پلت فورم ، نه تنها جنبه اطلاعات کيفی دارد ، بلکه به نوعی رويکردی هدف دار و کاملاً هوشمندانه دارد و بازيکنانی که از اين مطالب بهره ميبرند بايد مستحظر باشند که اين متد ها همگی کاملاً به صورت عملی سنجيده شده اند.
استفاده از مطالب پروژه گادفادر حتی نياز به ثبت نام در سايت را نيز ندارد و علاقه مندان صرفاً با پرداخت وجه مربوط به بسته ، ميتوانند لينک دانلود مقاله را تهيه کنند.
به اميد موفقيت
مهندس حجازی

پاسخ دهید